donderdag, april 25, 2024

Shanklin: prachtig strand, adembenemende natuur en vele gezinsvriendelijke activiteiten

Populair

Shanklin is een van de bekendste resorts van Isle of Wight, het grootste eiland van Engeland. Shanklin heeft dan ook talloze activiteiten en attracties voor alle leeftijden en ongeacht het weer. Er is natuurlijk een prachtig strand waar je kunt wandelen, golfen, lokale fish and chips kunt eten, of heerlijk ontspannen. Ga wandelen in Shanklin Chine, een oase van adembenemend natuur. Geniet van een mooi uitzicht op Shanklin Beach. Of bezoek een van de vele gezinsvriendelijke activiteiten van Shanklin. Laten we naar de belangrijkste bezienswaardigheden van Shanklin kijken.

Ontdek de geschiedenis van Shanklin

Wandel door Shanklin Old Village en ontdek de geschiedenis van Shanklin, voordat het een toeristisch plekje werd. Je vindt er enkele van de oudste huizen van Isle of Wight. Denk aan stenen huizen met rieten daken. Daarnaast zijn er leuke restaurants en traditionele pubs waar je lokale bieren en andere producten van het eiland proeft.

Bekijk Shanklin Theatre, een indrukwekkend historisch gebouw uit de 19e eeuw. Het diende destijds als stadshuis, maar tegenwoordig is het een theater waar je leuke stand-up comedy, musicals en andere voostellingen vindt.

Wil je weten hoe een gebouw in de Romeinse tijd eruitzag? Bezoek dan Brading Roman Villa, een ruïne van een Romeinse villa. De villa was in 1880 gevonden en opgegraven. Inmiddels is het een bezoekerscentrum waar je de overblijfselen van meerdere kamers kunt bewonderen met daarin prachtige mozaïeken.

Hotelaanraders nabij Shanklin

Ben je op zoek naar een hotel in of nabij Shanklin? Dit zijn onze aanraders als het gaat om goedkope hotels, een hotelkamer met ontbijt of bijvoorbeeld een luxe hotelkamer met bad of jacuzzi.Booking.com

Word omringd door de adembenemende natuur van Shanklin

Ben je natuurliefhebber? Bezoek dan Shanklin Chine, een groene oase waar je omringd wordt door adembenemende natuur. Het is een ravijn aan de kust dat door de zachte zandstenen kliffen snijdt. Kies een van de vele wandelpaden en bewonder de mooie watervallen en schitterende planten en bomen.

Ga ook naar Shanklin Beach, een mooi strand perfect voor het hele gezin waar je kan wandelen, zwemmen of heerlijk ontspannen. Vlak ernaast ligt Shanklin Esplanade waar je kunt golfen, bowlen, go-karten en andere leuke activiteiten vindt voor alle leeftijden. De perfecte plek voor een dagje uit met het hele gezin.

Op ongeveer 20 minuten loopafstand van Shanklin Beach ligt Rylstone Gardens, een schitterend park waar je kunt golfen, wandelen of een hapje eten. In de zomer worden daar regelmatig concerten georganiseerd, dus houd hun agenda in de gaten.

Geniet van de vele gezinsvriendelijke activiteiten van Shanklin

Shanklin is een leuke plek om te bezoeken als je met kinderen reist. Zo is er Pirates Cove & Jurassic Bay Adventure Golf waar je geweldige minigolfbanen vindt. Ze hebben een fantasierijk ontwerp. Zo zie je watervallen, fonteinen, palmbomen en een replica van een piratenschip. Ben je geen fan van golfen, dan is er alsnog genoeg te doen. Er zijn trampolines, springkastelen, kartbanen en veel meer buitenplezier.

Houden je kinderen van dieren, bezoek dan Isle of Wight Donkey Sanctuary. Daar vind je meer dan 90 ezels en ongeveer 25 paarden en pony’s. En als je meer dieren wilt zien, bezoek dan Wildheart Animal Sanctuary. In deze dierentuin vind je apen, lemuren, pythons, uilen en veel meer andere dieren. Ook Amazon World Zoo is leuk om te bezoeken als je meer exotische dieren wilt zien, zoals toekans en luiaards.

- Advertentie -
- Advertentie -
Ook interessant

Thee drinken in het Verenigd Koninkrijk: dit moet je erover weten!

Wat drink je als je in het Verenigd Koninkrijk bent? Het antwoord is simpel: thee. De Britten drinken deze...
- Advertentie -

Gerelateerde artikelen

- Advertisement -