zaterdag, juni 22, 2024

De mooiste rondreizen door Groot Brittannië/ het Verenigd Koninkrijk

Populair

Het is mogelijk dat het al op je verlanglijstje staat, omdat je al weet dat het fantastisch zal zijn. Van de glooiende Engelse heuvels tot het raadselachtige meer van Loch Ness, je komt door enkele van de mooiste landschappen van Groot-Brittannië. Reizen door het Verenigd Koninkrijk is adembenemend mooi! Een reis naar het Verenigd Koninkrijk laat je de mooiste steden en dorpen zien en de kleurrijkste natuur. De levendige tuinen, imposante kliffen en het rustige binnenland. Ontdek alles wat je moet weten over jouw ideale vakantie en reis in Engeland.

Je denkt nu waarschijnlijk: de volledige lengte van het Verenigd Koninkrijk bestrijken is een enorme onderneming. Is dat niet een beetje teveel van het goede? Misschien voor sommigen, maar je kunt deze reis meerdere keren maken of alleen de secties nemen die je het meest interesseren. Ben je van plan om voor het hele pond te gaan? We garanderen dat elk van de ongeveer 1750 kilometer de moeite waard is. Deze reis staat niet voor niets op de bucketlist van veel mensen.

Attracties en hoogtepunten

In Zuid-Engeland is er een kleurrijk gebied dat bekend staat als de Tuin van Engeland. Er zijn verschillende B&B’s, huisjes en andere vakantiehuizen om uit te kiezen, evenals geweldige wandelingen. Bezoek een van de grootste steden van het land. Engeland heeft verschillende mooie wandelroutes. Bezoek Londen, Manchester, Liverpool, Cardiff, Swansea, Edinburgh en/of Glasgow. Zowel beginnende als ervaren wandelaars zullen genieten van deze route. Er zijn meerdaagse wandelingen mogelijk, maar er zijn ook tal van eendaagse wandelingen. Lees meer over wandelen in het Verenigd Koninkrijk. Het mooie Lake District, met zijn prachtige meren, bossen en heuvels.

Reizen door Engeland

Een reis naar Engeland kan op verschillende manieren worden gepland. Het meest voorkomende type vakantie is een roadtrip. Veel mensen willen met hun eigen of gehuurde auto een rondreis door de prachtige natuur maken. Naast rondreizen zijn ook bus- en trein excursies, fly-drive vakanties en cruisevakanties erg populair.

Groepsreis of individuele rondreis

Als je een reis door Engeland wilt maken, kan je dit alleen doen of in een groep. Het belangrijkste verschil is dat je met je eigen reisgezelschap op een individuele reis gaat. Dus misschien reis je nog steeds met een gezin, familie of een groep vrienden, maar je hebt de meerderheid van de beslissingen genomen. In tegenstelling tot een groepsreis is dit een één-op-één ervaring. Met een groepsreis reis je met een groep mensen en beleef je samen een fantastische vakantie!

Auto, trein of bus

Een rondreis door Engeland is mogelijk met verschillende vervoersmiddelen. Natuurlijk heb je de mogelijkheid om met de auto te reizen. Bijvoorbeeld met uw eigen auto of een gehuurde auto. Een rondreis per trein of bus behoort echter ook tot de mogelijkheden. Zo reist u comfortabel van station naar station en van bestemming naar bestemming. Als je de trein neemt in plaats van de bus, moet je je van tevoren voorbereiden omdat er rekening moet worden gehouden met vertrektijden. Je hebt dus wat minder flexibiliteit dan wanneer je met je eigen auto zou rijden of een auto huurde, maar het is ongetwijfeld beter voor het milieu! En als bonus kan reizen met inboorlingen tot prachtige ontmoetingen leiden.

Wat zijn de populaire bestemmingen in Engeland?

Wat zijn de populairste plaatsen om te bezoeken tijdens een rondreis door Engeland? Welke steden en regio’s moet je zeker bezoeken?

 • Londen
 • Krijtrotsen van Dover
 • Cambridge
 • Lake District
 • Stonehenge
 • Kent
 • Yorkshire
 • Isle of Wigh

Beste tijd van het jaar om naar Engeland te reizen

Als je een reis door Engeland wil organiseren, moet je eerst bepalen wanneer je het beste kan komen. De ideale tijd om Engeland te bezoeken wordt bepaald door verschillende variabelen. Daarom is het belangrijk om na te denken over wat je wil bereiken op uw vakantie. Wil je veel wandelen of fietsen? Dan is het geen goed idee om in de koude maanden december, januari en februari te gaan. Het kan best fris worden! De maanden mei en juni zijn vaak de beste maanden voor een vakantie in Engeland. De natuur is op dit moment op zijn mooist en rustig. Ook qua temperatuur zijn de maanden juli en augustus geschikt. Dan is het weer in Engeland op zijn best!

Reistips voor je vakantie door Engeland

Een bezoek aan Engeland vereist de nodige voorbereidingen. Hier zijn een paar Google-tips.

 • Wil je je reis naar Engeland zelf plannen? Wat is de handigste locatie om een auto te huren?
 • Waar moet ik gaan winkelen?
 • Wat moet je zonder twijfel eten en/of drinken in Engeland?
 • Wat is de procedure voor autorijden in Engeland?
 • Wat voor soort reisgids past het beste bij jou?
 • Wil je hond meenemen op een rondreis? Dat is vaak geen probleem! In een aantal hotels en vakantiehuizen zijn huisdieren toegestaan. Houd er bij het maken van je reservering rekening mee of huisdieren zoals honden en katten zijn toegestaan.

Familie rondreis door Groot Brittannië

Een reis naar het Verenigd Koninkrijk is leuk voor het hele gezin. Dus wil je met je hele gezin gaan, dan kan dat! Verschillende reisorganisaties bieden specifieke familie-excursies naar het Verenigd Koninkrijk aan. Rondleidingen die helemaal gericht zijn op reizen met het hele gezin. Rondleidingen waar u samen met uw kind aan spannende activiteiten kunt deelnemen. Kijk bijvoorbeeld eens naar de Harry Potter-excursies, waar je alle hoogtepunten van de film kunt zien.

Combinatie met Wales en Schotland

Veel reisorganisaties bieden reizen naar Engeland aan met tussenstops in Schotland en/of Wales. Op deze manier zie je alle pracht die Groot-Brittannië te bieden heeft. Dit kan als een privétour of als een groepsexcursie. Als je meer tijd kan besteden op je vakantie, mogen Schotland en/of Wales zeker niet ontbreken in uw reisschema!

- Advertentie -
- Advertentie -
Ook interessant

Thee drinken in het Verenigd Koninkrijk: dit moet je erover weten!

Wat drink je als je in het Verenigd Koninkrijk bent? Het antwoord is simpel: thee. De Britten drinken deze...
- Advertentie -

Gerelateerde artikelen

- Advertisement -